O nas

Biologiczne oczyszczalnie

Systemy ekologiczne w naszym kraju zyskują coraz większą popularnością, a ich używanie w małych i dużych gospodarstwach domowych oraz rolnych oczyszczalnie przydomowe stają się nieodłącznym elementem. Taki stan rzeczy powinno się w szczególności propagować, ponieważ nawet minimalne działania na rzecz naprawy kondycji naturalnego środowiska to krok w kierunku ochrony naszego bliskiego otoczenia.

W naszym państwie nadal wiele obszarów jest bez dostępu do sieci kanalizacyjnych, a jedynym rozwiązaniem jeszcze niedawno w takich miejscach było zwykłe szambo bez odpływu, które musiało być bardzo często opróżniane. Przydomowe oczyszczalnie ścieków Kostrzyn są rozwiązaniem o wiele bardziej efektywnym dla środowiska i tym samym tańszym dla użytkowników gospodarstwa, w którym będą eksploatowane.

Oczyszczalnie te wykonują pracę w oparciu o proces oczyszczania, który odbywa się za pośrednictwem mikroorganizmów oraz bakterii tlenowych, rozkładających organiczne substancje, które znajdują się w ściekach. Oczyszczalnia ścieków biologiczna jest bardzo korzystna.
oczyszczalnia ekologiczna